Побудовано на платформі

21-22 серпня у Новоукраїнській ОТГ буде здійснюватись оновлення дорожньої розмітки.

Новина
20.08.2020

За 10 днів розпочнеться новий навчальний рік. Одним із важливих аспектів підготовки до навчання є створення безпечних умов пересування територією населених пунктів. Тож біля навчальних закладів протягом останніх років встановлено знаки «Пішоходний перехід»  зі світлодіодною підсвіткою та освітленням полотна переходу.  Також важливим елементом безпеки руху є дорожня  розмітка.  Для особливої концентрації уваги водіїв та безумовного дотримання правил дорожнього руху, на території міста буде оновлено  зазначену  розмітку біля навчальних закладів.

Просимо учасників дорожнього руху з розумінням ставитись до виконавців дорожніх робіт, які працюють над створенням безпечних умов на дорогах громади.

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі