Побудовано на платформі

Черговий подарунок новоукраїнських меценатів нашому місту

Новина
26.02.2020

На головній вулиці міста Новоукраїнка було встановлено ще одну лавку, цього разу біля ресторану «Українка». Тепер жителі громади зможуть комфортно чекати прихід автобусів, оскільки окрім самої лавки побудовано ще й навіс, завдяки якому можна буде сховатися від дощу або ж сонця.

Це вже третій подарунок від місцевих підприємців: спочатку було встановлено дві лавки, стилізований зонт та урни у вигляді парасольок, біля МПК «Ювілейний», а згодом вул. Соборна прикрасили ще й естетично привабливою та практичною лавкою біля Новоукраїнського відділення «Укрпошти».

Дякуємо усім, хто долучається до корисних справ на благо громади.

P.S. Також дякуємо за оновлення навісів на зупинках біля школи №6 та центральної аптеки.

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі