Побудовано на платформі

На зустрічі з Прем'єр-Міністром України

Новина
21.11.2019

Представники органів місцевого самоврядування мали зустріч з Прем’єр- міністром України Олексієм  Гончаруком та представниками профільних міністерств і мали можливість обговорити ряд болючих питань, які стосуються:

- завершення реформи децентралізації;

- зміни до законодавства в частині передачі більших повноважень на місця;

-  проблем у сфері медицини та освіти;

- змін до Податкового законодавства;

- передачі земель за межами населених пунктів, а також щодо підприємств, які здійснюють видобуток надр.

Асоціацію об’єднаних територіальних громад на зазначеній зустрічі представляв Олександр Корінний - голова Асоціації, Новоукраїнський міський голова.

Детальніше про зустріч та її підсумки –незабаром  на нашому сайті.

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі