Побудовано на платформі

У Новоукраїнці вшанували пам’ять жертв голодоморів

Новина
25.11.2019

День пам’яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

23 листопада 2019 року, громадськість Новоукраїнщини, представники  міської та районної влади зібрались на площі біля ЦПК «Ювілейний» для вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні.

Скорботною ходою пройшовши центральною вулицею міста, учасники акції взяли участь у поминальному молебні біля храму св. Олександра Невського та запалили свічки біля пам’ятника землякам - жертвамголодоморів.

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі