Побудовано на платформі

Відкритий кубок Новоукраїнської ОТГ з футзалу

Новина
11.03.2020

08 березня 2020 року у спортивному залі МПК «Ювілейний» традиційно відбувся відкритий Кубок Новоукраїнської ОТГ з футзалу. У розіграші взяли участь 6 команд: ФК «Новоукраїнка», «ДЮСШ», «Ветерани» (м.Новоукраїнка), «Ноксен» (с.Злинка), «Іванівка» (с.Іванівка) та «Еней» (с.Рівне).

Бронзову нагороду отримала команда – «Еней».

До фіналу вийшли команди ФК «Новоукраїнка» та «Іванівка», але переможець може бути лише один – Кубок отримала команда ФК «Новоукраїнка».

По завершенню турніру були визначені кращі гравці: Вадим Кріт (ФК «Новоукраїнка»), Андрій Барабуля («Іванівка»), Олександр Нерода («Еней»), Микола Федорчук («Ветеран»).

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі